2021 m. liepos 3-4 d. įspūdingų pamario vaizdų apsuptoje vandens sporto mėgėjų mekoje – Svencelėje – įvyko išskirtinis renginys ir PIRMOJI Lietuvoje pramoginių laivų paroda BOAT AND HOUSE SHOW 2021.

Parodoje susibūrė pažangiausi Lietuvos pramoginių laivų statytojai ir pardavėjai bei buvo eksponuojami išskirtiniai laivai, įvertinti tarptautinėje rinkoje. Renginyje savo produkciją ir paslaugas taip pat pristatė ir kiti su vandens turizmu, jo pramogomis ir ne tik susiję gamintojai bei tiekėjai. Parodos dalyviai taip pat turėjo unikalią galimybę išbandyti specialius pasiplaukiojimus pramoginiais laivais (test-drives) Kuršių mariomis. 

BOAT AND HOUSE SHOW 2022 dalyvių taip pat laukė daugybė vasariškų pramogų visai šeimai: nemokamos kaitavimo pamokos, pasivaikščiojimas Svencelės salų kvartale, išskirtinių projektų pristatymai ir autentiškos pramogos visai šeimai – edukaciniai užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, maisto degustacijos, virtualios realybės truck‘as, teatras, šaudymas iš lankų ir išskirtinis perkusininko Gedimino Laurinavičiaus koncertas. 

Norintys pajusti ypatingą Kuršių marių dvasią galėjo pasimėgauti akį veriančiais vaizdais – nepakartojama marių ir Negyvųjų kopų panorama, pasijusti lyg Olandijoje, bevaikštant tarp vandens kanalų, jungiančių visą Svencelės salų kvartalą su Kuršių mariomis.

eerer

Apie BOAT AND HOUSE SHOW 2021 rašė:

Svencelėje – pirmoji Lietuvoje pramoginių laivų paroda

Lietuviškoji Venecija – Svencelė kviečia į išskirtinį renginį ir pirmąją Lietuvoje pramoginių laivų parodą

Liepos 3-4 dienomis pirmą kartą Lietuvoje – paroda BOAT AND HOUSE SHOW 2021!

Lietuviai per pandemiją sutaupytus eurus leidžia nebe automobiliams, o prabangiems kateriams

Neįprasta veikla užsiimančio vyro darbas gali kainuoti ir šimtus tūkstančių

Laivai taip pat yra nekilnojamasis turtas

Promo Video "BOAT AND HOUSE SHOW 2021"

SILVER YACHT

SHIP SHOP

GLISERIS

HOBIO CENTRAS

IN BANK

KAYAK SHOP

MEMEL WERFTE

ITERCORPORA HOUSEBOATS

SENSUS BOATS

E SURFING LT

GARANT BOATS